O firmie

logo

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Agro-Wit, która działa na polskim rynku producentów żywności od 1990r. i produkuje znakomite produkty kiszone – kapustę, ogórki, sok.

Nasze produkty wyróżniają się wysokimi walorami smakowymi oraz zdrowotnymi.

Wyśmienity smak oraz doskonałą jakość naszych produktów gwarantują sprawdzone receptury, rygorystyczny proces produkcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – zgodny z normami HACAP i IFS (International Food Standard), a przede wszystkim wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza. Wszystkie te działania mają zagwarantować uzyskanie produktów o najwyższej jakości, chętnie kupowanych przez konsumentów ceniących zdrową, naturalną oraz wysokogatunkową żywność.

Produkty  pakowane są w pełni automatycznie.

Produkowane przez nas kiszonki na bazie wyselekcjonowanych odmian kapusty i ogórków stanowią bogate źródło naturalnej witaminy C oraz mikroelementów, mających wpływ na nasze zdrowie oraz kondycję i dobre samopoczucie.

 about-1

Już od najdawniejszych czasów tradycyjna kuchnia polska często stosowała i wysoko ceniła kiszone produkty żywnościowe. Dzisiaj nasze produkty goszczą na stołach zwolenników dobrej, bogatej w naturalne składniki żywności,  przyczyniając się do zachowania zdrowia i utrzymania dobrej kondycji swoich konsumentów.

Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy!