actualności

Zapytania ofertowe

7 lutego 2017

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na 4 poniższe przedmioty zamówienia. autoklaw, kosz do autoklawów, mikser z mieszadłem, pakowarka próżniowa Oferty należy składać do 24 lutego 2017 r.

Kulinarna Perła 2015 dla naszej Charsznickiej Kapusty Kiszonej-Gołąbkowej!

4 października 2015

20 września w Poznaniu w trakcie Targów Samki Regionów wręczone zostały KULINARNE PERŁY, czyli nagrody XV edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Organizatorem konkursu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego. Więcej informacji na stronie: www.produktyregionalne.pl.

Targi Smaki Regionów w Poznaniu

Od 19 do 22 września 2015 r. trwały w Poznaniu targi Smaki Regionów, stanowiące największy pokaz produktów regionalnych i tradycyjnych w Polsce. Targi SMAKI REGIONÓW są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności, przyrządzanej według dawnych receptur. Wydarzenie to, oprócz faktu odbywania się w połączeniu z Targami Polagra Food oraz Polagra Gastro w Poznaniu, z sukcesem realizuje […]

Agro-Wit w sieci Dziedzictwa Kulinarnego!

Firma Agro-Wit została mocą Uchwały Zarządu Województwa Małopolskiego włączona do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Małopolska! W dniu 13 sierpnia 2015 roku uroczystego wręczenia certyfikatów dokonał Pan Wojciech Kozak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego w Komorze Drozdowice w Kopalni Soli w Wieliczce. Produkty, surowce i potrawy oferowane przez członków sieci regionalnej powinny przyczyniać się do tworzenia pozytywnego wizerunku regionu. […]

Targi Biofach w Norymberdze

18 lutego 2015

Targi BIOFACH to najważniejsze międzynarodowe forum handlowców oferujących ekologiczną żywność i inne produkty naturalne. To miejsce spotkań i wymiany doświadczeń producentów, przetwórców i ekspertów z całego świata. W duecie z targami odbywać się będą VIVANESS, międzynarodowe targi specjalistyczne prezentujące kosmetyki naturalne.